KATEGÓRIE

Kontakt

Slávka
Jarko
Boja
Ľuba
Anička
Jakub
Dominika1
Katka

Sme menšia rodinná firma s veľkými cieľmi, ktorá začala tvoriť v roku 2006. S prvými rodičovskými radosťami sa pri maľovaní po stenách zrodil nápad vytvoriť niečo, čo by ostatným maľovanie uľahčilo. Predlohy na maľovanie na stenu nám otvorili možnosti. S dvojročnou Alexkou rástla aj naša firma. Rastislav Weber nám pomohol s dokonalou stránkou www.predlohy.sk, ktorá to všetko začala. Postupne si predlohy na maľovanie získali obľubu. Aj náš prvý Úžitkový vzor na Úrade priemyselného vlastníctva bol na svete. A neskôr sa nám tento úspech podarilo dosiahnuť aj v Českej republike.

Po roku nás čakali veľké zmeny a my sme veľké mesto Košice vymenili za útulný a pokojnejší Trebišov. Pri väčších priestoroch sme sa rozrástli o pár ďalších strojov, ktoré Vám dnes vyrábajú Vaše dekorácie. Otvorili sme ďalší internetový obchod so značkou ARTsablony. Čo sa sortimentu týka, dlho sme nezaháľali a priniesli veľa noviniek. Nálepky na stenu, sprchovacie kúty, autá, notebooky, nálepky svietiace v tme. Magnety na chladničky, polykarbonátové zrkadlá, gravírované zrkadlá a v neposlednom rade obrazy. V roku 2009 sa nám narodila druhá dcérka Violka. Tesne p tomto veľkom úspechu prišiel menší, v podobe ocenenia v súťaži PODNIKATEĽKA ROKA v kategórii začínajúca podnikateľka. V roku 2010 sme ako firma získali ocenenie MLADÝ INOVATÍVNY PODNIKATEĽ ROKA, kde sme sa umiestnili v prvej desiatke.

Dnes sme opäť v štádiu veľkých zmien a inšpiráciou sú nám naše deti. Náš sortiment je naozaj široký, ale aj nápaditý. Každý týždeň pridávame nové veci, ako designom, tak aj druhom. Používame len tie najkvalitnejšie materiály s dôrazom na Vaše potreby. Veríme, že ešte dlho budeme prinášať dekorácie, pre Váš domov.

Kontaktovať nás môžte:

  • e-mailom na artsablony@gmail.com (odpovedáme do 48 hodín)
  • Po – Pi: 9.00 – 15.00 telefonicky 0948700778

(telefonicky nieje možné objednať tovar na dobierku)

  • So – Ne: svojej práci sme oddaní a robíme ju radi, ale víkendy sme s rodinami.

Všetok nami ponúkaný tovar vyrábame a väčšinu času trávime pri strojoch.

  • Spoločnosť je zapísaná v OR Okr. súdu Košice I, oddiel Sro, vložka č.28728/V
  • Zodpovedná osoba: Slavomíra Kollárová

Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Košický kraj, Vrátna 3, Košice

Váš nákupný košík je prázdny

ĎALŠIE

PARTNERI

TOPlist